Remedium Pyskowice - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

herb Pogoń Szczecin
(2:1)
herb Remedium Pyskowice
Pogoń Szczecin   Remedium Pyskowice

2013-01-13, 17:00

Czas spotkania: 40 min.

Imponująca seria meczów bez porażki Pogoni '04 Szczecin trwa nadal. Tym razem Remedium Pyskowice nie sprostało liderowi, chociaż przez moment na parkiecie w Szczecinie było gorąco.

Jak wiele Marcin Mikołajewicz znaczy dla Pogoni kibice futsalu mogli się przekonać już nieraz. Tym razem jednak fani lidera mogli mieć powody do obaw, wszak w tygodniu najlepszy strzelec Pogoni przebywał z reprezentacją w Portugalii. Pomimo zmęczenia Mikołajewicz w dzisiejszym spotkaniu z beniaminkiem był bohaterem i ustrzelił hat-tricka.

Już w 6. minucie miał na swoim koncie dwie bramki. Pierwszą zdobył efektownym strzałem z powietrza, natomiast za drugim razem pokonał Łukasza Groszaka mocnym strzałem z dystansu. Mikołajewicz zresztą mógł wpisać się na listę strzelców już w 30. sekundzie – piłka po jego pierwszym strzale zatrzymała się jednak na poprzeczce. – Przespaliśmy początek meczu – przyznał na konferencji prasowej trener Remedium, Marcin Waniczek. Nadzieje gości odżyły, gdy w 19. minucie sytuację sam na sam z bramkarzem Pogoni wykorzystał Patryk Piasecki.

W 30. minucie natomiast przypomniał ponownie o sobie Mikołajewicz. Na połowie Remedium wykazał stoicki spokój i jednocześnie techniczne umiejętności mijając kolejnych rywali. – Remedium to bardzo solidna ekipa. My mieliśmy natomiast dzisiaj w składzie bardzo skutecznego „Mikiego” – ocenił trener gospodarzy, Gerard Juszczak.

Goście w końcówce meczu raz jeszcze zerwali się do ataku. Kolejna bramka Piaseckiego to wszystko jednak na co ich było stać w Szczecinie. – Po cichu żałuję, że Remedium wyjedzie ze Szczecina bez punktów, bo to mój ulubiony zespół w tej lidze – przyznał trener Pogoni. – Gospodarze wywalczyli trzy punkty, ale nie było im łatwo – dodał opiekun beniaminka z Pyskowic.

źródło: futsalekstraklasa.pl

Gatta Active Zduńska Wola 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów 4:2 KU AZS UŚ Katowice

Brak aktywnych ankiet.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoń SzczecinRemedium Pyskowice
Pogoń Szczecin 3:2 Remedium Pyskowice